کدینگ زبان

کدینگ زبان

کدینگ زبان چندان کار سختی نیست و افرادی که علاقمند به آموزش زبان انگلیسی هستند و دوست دارند خیلی سریع در زبان های مختلف مهارت داشته باشند می توانند با روش های مختلفی که در کدینگ کردن زبان وجود دارد استفاده کرده و مهارت کافی را در زبان انگلیسی و زبان های دیگر کسب کنند. با این مطلب در مجموعه آموزشی آقای تندخوانی با ما باشید تا مهارت کدینگ زبان را از جوانب مختلف بررسی نماییم.

در واقع بیشتر علاقمندان به زبان های مختلف از جمله زبان انگلیسی با کدینگ کردن می توانند به سطح یادگیری دلخواه خود برسند مخصوصا آن افرادی که به مترجمی زبان علاقمند هستند و می خواهند حرفه ای باشند و به شغل مترجمی بپردازند مفید است.

آن دسته از افرادی که کنکور زبان دارند و می خواهند خیلی سریع به یادگیری بپردازند و وقت زیادی برای خواندن زبان ندارند می توانند با کدینگ کردن لغات زبان خیلی سریع آنها را یاد بگیرند.

اگر به تندخوانی علاقمند هستید و می خواهید همزمان با کدینگ زبان آن را فرا بگیرید مطلب آموزش تندخوانی بصورت رایگان و کاملا عملی و کاربردی را از دست ندهید.

کدینگ کردن زبان برای کنکور چگونه است؟

کدینگ زبان کنکور را می توانید با استفاده از لغات در سریعترین زمان فرا بگیرید البته روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که هر فردی می تواند به انتخاب خودش آن را انجام دهد.

روش کدینگ که به صورت کدبندی لغات زبان انگلیسی انجام می شود یا می تواند به صورت تصویرسازی ذهنی باشد یا به صورت رمزگذاری لغات و کدگذاری لغات که شما می توانید هر روشی که برایتان راحتر می باشد انتخاب کنید.

افرادی که از هوش بالایی برخوردار هستند و ذهن آنها همیشه برای یادگیری آماده است به راحتی می توانند با تصویرسازی ذهنی به کدینگ کردن زبان بپردازند.

حالا دلیل اینکه از روش کدینگ کردن لغات استفاده کنیم چه می باشد؟ در واقع ما همیشه برای حفظ کردن درس ها از همان اول ابتدایی آن را آنقدر تکرار می کردیم تا به خوبی حفظ کنیم و در ذهن باقی بماند.

یعنی ما با تکرار کردن کلمات آن را به ضمیر ناخوداگاهمان می فرستادیم و ضمیر ناخودآگاه جایی از ذهن می باشد که با تکرار کردن کلمات و رفتارها و عادت ها در آن باقی می ماند.

 

کدینگ زبان

 

خب حالا روش کدینگ کردن هم مثل همان تکرار کردن است یعنی ما لغات را با نوشتن، تکرار، تصویرسازی کردن آن را به ضمیرناخودآگاهمان می فرستیم که برای همیشه در آنجا باقی بماند و بتوانیم برای همیشه آن را در ذهن خود داشته باشیم و ازشون استفاده های بسیار مهمی کنیم.

 

روش کد کردن لغات انگلیسی

برای مثال می خواهیم لغت surgery را کدینگ کنیم ابتدا باید به تلفظ این کلمه دقت کنیم که می شود sarjare که سِر جِری خوانده می شود خب با خواندن این کلمه  باید یاد سَر جِر بیفتید یعنی این در ذهن شما می ماند و می توانید با جداسازی سر+جری خیلی زود تلفظ آن را یاد بگیرید و بعد از تلفظ نوبت به معنی این کلمه می رسد.

البته معانی لغات در زبان انگلیسی ممکن است چندتا باشند و باید با کدینگ کردن آنها را به خوبی حفظ کنیم معنی کلمه سِرجِری می شود عمل جراحی در واقع وقتی سر جر می خوره باید چیکار کنیم؟ خب معلوم باید بریم عمل جراحی انجام دهیم با این روش می توانید خیلی راحت هم معنی لغت و هم تلفظ آن را یاد بگیرید.

بعد از آن نوبت می رسد به کدسازی آن یعنی باید برای این کلمه یک کد تعیین کنیم که با شنیده آن کد زود معنی و تلفظ آن به ذهنمان بیاید یعنی باید از قوه تخیل خود استفاده کنیم.

همه لغات زبان را می توانید با این روش به راحتی یاد بگیرید، فقط کافی است کمی وقت بگذارید و تمرکز کافی در هنگام یادگیری لغات داشته باشید مطمئن باشید در کمترین زمان می توانید همه کدینگ زبان کنکور را انجام دهید و در موقع امتحان به راحتی به آنها پاسخ دهید.

کتاب Essential Word 504 یکی از کتاب های پرکاربرد و مهم در زبان انگلیسی می باشد و در این کتاب حدود 504 لغت انگلیسی وجود دارد که با کار کردن با آن از روش کدینگ زبان انگلیسی می توانید خیلی سریع یاد بگیرید. در واقع اکثر افرادی که علاقمند به یادگیری زبان هستند باید این کتاب را مطالعه کرده و آن را یاد بگیرند، زیرا بهترین تاثیر را در یادگیری دارد.

 

کدینگ زبان انگلیسی

 

کدینگ کردن زبان به وسیله کتاب و برنامه 504

برنامه کدینگ زبان 504 یکی از پرکاربردترین برنامه ها برای زبان آموزان است. در واقع در این برنامه می توانید 504 لغت مهم و پرکاربرد انگلیسی را به خوبی و فوری یاد بگیرید.

در واقع کدینگ زبان 504 برای افرادی که می خواهند در زبان مهارت های کافی داشته باشند و در کنکور زبان رتبه بیاورند بسیار مفید است در این برنامه انواع روش ها و تمرین های متنوع و متفاوت برای زبان آموزان ارائه شده است که با داشتن امکانات موجود در این برنامه می توان استفاده های خیلی زیادی از این برنامه به کار برد.

برنامه کدینگ زبان 504 می تواند به راحتی در گوشی هوشمند شما نصب شود و شما به راحتی از طریق بازار می توانید آن را در کمترین زمان نصب کرده و به کار ببرید.

روش کدینگ زبان انگلیسی برای افرادی که می خواهند در کنکور شرکت کنند یک روش بسیار عالی می باشد در واقع با روش کلید واژه ای یا کدبندی می توان هزاران لغت زبان انگلیسی را خیلی سریع و آسان به خاطر سپرد و داوطلبان کنکور با این روش به سرنخ هایی برای حفظ کردن لغت در ذهن خود برسند که به راحتی در یادآوری آنها کمک خواهد کرد.

در صورت استفاده از روش کدینگ در حفظ کردن لغات می توانید خلاقیت ذهنی خیلی خوبی پیدا کنید و این باعث می شود که ذهن شما همیشه برای یادگیری و به خاطر سپردن اطلاعات آماده باشد و تصویرسازی ذهنی می تواند علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی در موضوعات دیگر بسیار قدرتمند شود.

آن دسته از دانش آموزان و دانشجویانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند نباید نگران زبان انگلیسی باشند زیرا روش یادگیری از کدینگ زبان کنکور می تواند کمک به سزایی به آنها کند و بیشتر آنهایی که در کنکور موفق هستند از این روش استفاده کرده اند و به نحو احسن از روش کدینگ لغات استفاده کرده اند.

 

کدینگ زبان 504

 

استفاده از روش های کدینگ در کمترین زمان

همان طور که می دانید زبان انگلیسی یکی از دروس های مهم و ضروری در کنکور سراسری است که موفق بودن در آن می تواند تاثیر خیلی زیادی در کسب رتبه برتر و موفق بودن در کنکور بگذارد بنابراین باید برای یادگیری زبان انگلیسی از خلاقیت ذهنی خود استفاده نمایید و در کمترین زمان آن را یاد بگیرید فقط کافی است از روش کدینگ زبان کنکور استفاده نمایید و با استفاده از برنامه هایی از جمله برنامه کدینگ زبان 506 شما می توانید تمامی لغات مهم و پرکاربردی را به راحتی یاد بگیرید و وقت خیلی زیادی هم نمی برد.

 

کدینگ زبان 504 در کمترین زمان

 

در واقع موفق بودن در کنکور سراسری کار چندان راحتی نیست و کسب رتبه های برتر برای داوطلبان بسیار سخت است اما با استفاده از روش کدینگ کردن زبان انگلیسی می توانید بهترین رتبه را در درس زبان کسب کنید.

به خاطر سپردن لغات زبان انگلیسی با روش کدینگ کردن برای زبان آموزان و داوطلبان کنکور به خصوص در رشته های زبان انگلیسی بسیار موثر است. هزینه و زمان آن نیز خیلی بهتر از کلاس های زبان و تست زنی می باشد.

اکثرا داوطلبان کنکور وقت و هزینه خیلی زیادی برای یادگیری زبان در کلاس های آموزشی و کتاب های آموزشی و تست زنی صرف می کنند و با این حال نتیجه خوبی نمی گیرند زیرا آنها روش یادگیری را به خوبی انجام نمی دهند و با نصب برنامه در سیستم کامپیوتری و موبایل گوشی خود به راحتی هزاران لغت انگلیسی را به خاطر سپرده اند.

در موقع استفاده از این روش باید در مکان خیلی آرام و ساکت باشید و کسی مزاحم درس خواندن شما نشود و می توانید به راحتی در مکان آرام و بی صدا تمرکز و تصویرسازی خوبی انجام دهید.

 

روش های یادگیری کدینگ زبان انگلیسی

 

نکاتی که در تصویرسازی کدینگ زبان باید به آنها توجه نمایید عبارتند از:

 • کدهایی که برای هر لغت در نظر گرفتید در تصویرسازی بسیار مهم است و باید به خوبی آن کدها را در ذهن خود تجسم کنید
 • اول باید حضور خودتان در داخل تصویرسازی که تجسم کرده اید به خوبی حس کنید.
 • تصویری که می سازید هر چقدر هم خنده دار و مسخره باشد برای یادآوری کلمات بسیار مفید است.
 • تصویرسازی هایی که انجام می دهید بهتر است غیرطبیعی باشد برای مثال فکر کنید 10 عدد فیل را با یک انگشت بلند می کنید این خیلی غیرطبیعی است نه؟
 • از تصویرهای غیر متحرک استفاده کنید یعنی تصویری که در ذهن خود می سازید غیرمتحرک باشد.
 • از رنگ هایی که در تصویرسازی به کار میبرید سعی کنید غیرطبیعی باشد برای مثال رنگ برف را قرمز در نظر بگیرید.
 • برای تصویرسازی معنی لغات از جابجایی های استفاده کنید که غیرطبیعی باشد برای مثال غذاخوردن را به جای قاشق با پشه کش در نظر بگیرید.
 • در تصویرسازی عکسها از اندازه های خیلی بزرگ استفاده کنید برای مثال عکس گربه رو به اندازه کره زمین ببینید.
 • تصویرهایی که در ذهن خود تجسم می کنید با چشم واضح ببینید در چند ثانیه
 • کلمات را سعی کنید یکی یکی تصویرسازی کنید زیرا چند تا تصویر همزمان مجسم کردن برای یک کلمه جواب نمیده
 • هنگامی که تصویرسازی انجام می دهید نباید پشت سرهم باشد و در هر دو کلمه به خود استراحت بدهید
 • در ابتدا بهتر است از کلماتی در تصویرسازی استفاده کنید که قابل لمس باشد مثل خودکار، صندلی و … بعد به سراغ کلمات غیرملموس بروید مثل خنده، درد و ..

نکاتی که در بالا اشاره شد در تصویرسازی کدینگ زبان بسیار مهم هستند و با رعایت آنها می توانید خیلی راحتی و فوری به زبان انگلیسی مسلط شوید.

فقط کافی است تصویرسازی را به خوبی انجام دهید و با چند بار تمرین نحوه استفاده از آن به دستتون می آید هرچند غیرطبیعی و خنده دار است اما بسیار تاثیرگذار است.

 

نرم افزار کدینگ زبان 504 چگونه است؟

نرم افزار کدینگ زبان 504 یک نرم افزار جامع و کامل می باشد که با داشتن این برنامه می توانید تمامی لغات را به روش کدبندی شده در ذهن و در ضمیر ناخودآگاه خود برای همیشه داشته باشید و این برنامه مخصوصا برای افرادی که کنکور زبان دارند بسیار موثر است.

این روش یکی از روش های نوین به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کم و با صرف هزینه کمتر طراحی شده است که باعث ماندگاری بیشتر لغات در ذهن زبان آموزان می شود.

 

کدینگ زبان کنکور

 

در واقع شما می توانید با این روش یادگیری به مدت خیلی طولانی معانی و تلفظ کلمات انگلیسی خیلی زیادی را در ذهن خود نگهداری کنید که با کوچکترین اشاره به آنها دسترسی پیدا کنید.

البته کدینگ کردن زبان انگلیسی تنها برای کنکوری ها و زبان آموزان نیست بلکه همه افراد می توانند از آنها استفاده کنند افرادی که امتحانات استخدامی دارند زبان انگلیسی یکی از مهمترین دروس برای آنها تلقی می شود بنابراین با استفاده از برنامه کدینگ زبان 504  و کدینگ زبان کنکور می توانند خیلی سریع به یادگیری آن بپردازند.

با همراه داشتن کتاب زبان 504 و برنامه کدینگ زبان 504 می توانید خیلی راحت در کمترین زمان تبدیل به یک معلم زبان انگلیسی شوید و با یادگیری به مترجمی و تدریس زبان بپردازید.

 

ویژگی های کدینگ زبان 504 عبارتند از:

 • یادگیری اعجاب انگیز 504 لغت زبان انگلیسی در جدیدترین روش و فوق العاده با کیفیت
 • یادگیری در کمترین زمان
 • کسب مقام استانی و کاندید مقام کشوری جشنواره
 • مناسب برای دانشجویان
 • مناسب برای دانش آموزان
 • مناسب برای مترجمان
 • مناسب برای داوطلبان کنکور سراسری و ارشد
 • مناسب برای تمامی علاقمندان به زبان و زبان آموزان

برای خرید کتاب کدینگ 504 می توانید به راحتی از این طریق فروشگاه آنلاین و اینترنتی معتبر اقدام به خرید کنید در واقع قبل از خرید باید از معتبر بودن فروشگاه مطمئن باشید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید.

بیشتر فروشندگان برتر به صورت آنلاین و فوری این محصول را به صورت ویژه با قیمت خیلی پایین به کاربران عرضه می نمایند در واقع بیشتر فروشگاه های آنلاین برای ارائه خدمات بهتر و جذب مشتری برنامه و کتاب کدینگ زبان 504 را به صورت کاملا رایگان یا با هزینه بسیار پایین به فروش می رسانند.

با اینکه مدت زمان و هزینه زیادی در تولید و طراحی این کتاب و برنامه انجام شده است اما یک منبع آموزشی بسیار مفید و ارزشمند است که با مبلغ بسیار پایین در اختیار کاربران و استفاده کنندگان قرار می گیرد و به راحتی می توان آن را تهیه کرد و از آن به بهترین نحو استفاده کرد.

اگر مطالب بالا برای شما مفید بود و می خواهید به صورت حرفه ای تر در زمینه کدینگ زبان  مهارت کسب کنید آموزش 504 لغت و آموزش 1100 لغت موسسه آقای تند خوانی را از دست ندهید.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین دوره ها

آخرین مقالات